www.teraapia.com/?atopic=1&article=7619

Artiklid / Tervisetoojad   saada sõbrale     prindi   
Bioglan Krill õli kapslid nüüd ka Eeestis!
24.01.2013

 

Mis on Punane Krill Õli ?

Täiustatud, antioksüdantide rikas ja paremini omastatav organismi poolt kui tavalised Omega-3 õlid. Kapsel on väike ja kerge neelata, lisaks ei ole kala järelmaitset. Kapsel sisaldab 335mg. Krill õli, 200mg. Kalaõli. Antud kooslus toetab südame, liigeste, aju, silmade ja südame-veresoonkonna tervist, samuti on igapäevase heaolu tagaja. Bioglan Punane Krill Õli on 80 korda rohkem
antioksüdantiivselt aktiivsem kui 1000 mg tavalised kalamaksaõli kapslid ja 10 x rohkem antioksüdantiivselt aktiivsem kui 1000 mg tavalised kalaõli kapslid.
Bioglan Punane Krill Õli on pärit Antarktika ookeanist. Sisaldab ka Astaksantiini, mis on ühed super tugevad karotenoidide antioksüdandid, ning aitavad võidelda vabade radikaalide vastu. Bioglani Punase Krill Õli kapslid ei sisalda: piima, gluteeni, laktoosi ja suhkrut.
Kasutamine: 1-4 kapslit päevas klaasi veega, mitte võtta tühja kõhuga. Päevast annust mitte ületada. Mitte tarvitada kui Teil on kala või kalatoodete vastu allergia. Ei soovitata alla 12 aastastele lastele. Toidulisandid ei asenda täisväärtuslikku toitumist, antud toode on toidulisand ja kindlasti mitte ravim, ravi teemal kindlasti
konsulteerida perearstiga. Säilimiskuupäeva vaadata karbi kaanelt.

Punane Krill õli
• Puhtaim Omega 3 vorm
• 80 x rohkem antioksüdante kui kalamaksa õlis
• Rikkalik looduslik astaksantiini allikas
• Ei oma kala järelmaitset

Bioglani punase krill õli kapsli kooslus toetab
• Südame tervist
• Liigeste tervist
• Aju tervist
• Silmade tervist
• Südame ja veresoonkonna tervist

Iga kapsel sisaldab:
• Krill õli – 335 mg
• Omega 3 kalaõli – 200mg
• E vitamiin - 0.8 mg ?-TE
Kokku:
• EPA -116,25 mg
• DHA – 74,15 mg


Miks just punane krill õli + kalaõli?

Kalaõli peaks olema üks osa paljude inimeste hea tervise retseptist ja on hästi dokumenteeritud ja uuritud. Bioglan on sidunud kõrgelt konsentreeritud kalaõli tervist toetavad omadused punase krill õliga, see loobki super tugeva koosluse punase krill õli mis sisaldab kapslis rohkem antioksüdante lisaks omegale.

Hästi absorbeeruvad organismi poolt

Olulised toitained transporditakse organismi lipiidide poolt, mis moodustavad struktuuri alusel rakumembraani. Selle tulemuseks on parem biosaadavus organismis kui kalaõlil. See on ka põhjuseks miks meie kapslite kasutamisel ei ole kala järelmaitset. Seda muidugi kui tarbida toodet mitte tühja kõhuga.

Võimsad antioksüdandid.

Krill (Euphausia superba) on väikesed vähid, mis meenutavad krevette, ja on kõige rikkalikumad biomassid meres. Krilli on leitud maailma ookeanides kuid suurim arvukus on Antartika ookeanis. Nad on võtmeliigid Antarktika ökosüsteemile ja sööt fütoplanktonitele (vetikad), mis on väärtuslike õlide ja valkude allikad .
Antarktika krillil on rikkalik allikas pika ahelaga polüküllastumata rasvhappetele (LC-PUFAs); eelkõige kahte tüüpi omega-3\\\'sid, mis on vajalikud igale organismile : eespool nimetatud Eikosapentaeenhappe (EPA) ja dokosaheksaeenhappe (DHA). Krill õli toidulisandeid kasutades on need toimetatatud organismile vastuvõetaval fosfolipiidi kujul.

Puhas Omega 3

Krill õli on osutunud suurepäraseks omega-3 EPA ja DHA allikaks mitmel põhjusel. Kuna Antartika ookean on väga madala tasemega saastainete poolest on krill õli praktiliselt raskemetallide ja elavhõbeda vaba.

Optimaalne Omega 3 vorm.

Fosfolipiidid on loomulik ja lahutamatu osa rakkude funktsioneerimisest, kuna need on konstruktsioonielemendid rakupinna membraanidele. Fosfolipiidid on tihedalt seotud maksafunktsiooni ja närvisüsteemi funktsioonidega. Phosphatidylkoliin domineerib maksimaalselt selle olulise rühma lipiide. Samuti on selgunud, et phosphatidylcholineis on vajalikud, et aidata ära hoida vere kõrge kolesteroolitaset, nagu ka glükoosi ja glükogeeni sünteesi.
Uuringud näitavad, et inimese rakud absorbeerivad kergesti fosfolipiide 95-98%.

Astaksantiin

Naturaalne punane värv krillil on tingitud astaksantiini sisaldusest.Looduslikult esinevad karotenoidid, kuluvad suuremasse fütokemikaalide klassi ja on tuntud kui terpeenid. Astaksantiin on
antioksüdant mis aitab võidelda vabade radikaalide vastu

Vaata lisa jaanuaris on Bioglan Punane Krill Õli kapslid 40% soodustusega Bioshop internetipoes.

Seda artiklit ei ole veel kommenteeritud

Lisa kommentaar
   
Sinu nimi: *
Sinu e-mail:
   
Kommentaar: *
Kas soovid postitada?: * <- kirjuta siia selges eesti keeles jah