www.teraapia.com/?atopic=3&article=7668

Artiklid / Erinevad võimalused   saada sõbrale     prindi   
Mida ta temas küll leidis?
04.08.2014

 

Olen kindel, et igaüks meist on vähemalt kord elus endale esitanud sellise küsimuse, pidades silmas  oma „rivaali“, kes pole küll eriti kena, kuid suutis meelitada oma ellu ideaalse mehe. Elu toob meile pidevalt näiteid, kuidas naised, kes ei ole linna esimesed kaunitarid, on üle külvatud meeste tähelepanuga, samas kui kenad naised viibivad üksinduses.

Kuid iga naine tahaks püüda endale suunatud meeste vaimustatud pilke!  Teada, et armastav mees on sinu jaoks kõigeks valmis!

Kui tahad teada saada, mis on naise jõu saladus, siis registreeru kindlasti kursusele „Virsikute aeg: kolm sammu naise jõu äratamiseni“.

Virsik – armastuse, pika elujõu, viljakuse sümbol. Virsiku värv eristub erilise õrnuse poolest ja sajandite jooksul on sümboliseerinud naisalget. Aasia riikides tuuakse kevadel pulmade ajal pruudi ette õitsev virsikuoks.

Kursusel „Virsikute aeg: kolm sammu naise jõu äratamiseni“:

-          Saad teada, kuhu kaob naise energia;

-          Õpid selgeks, kuidas täita ennast energiaga;

-          Tutvud naise jõu allikaga.

Hiinlased ütlevad: „Kuni Sul on energia, oled sa kõigile vajalik, kui Sul ei ole energiat, ei ole sind kellelegi vaja, sest inimesed kardavad seda, et sa võtad nende energia neilt ära“.

Naise jõud on väga tugev. Kuid, kui energiakaole tähelepanu mitte pöörata ja ennast mitte täiustada, pole looduse poolt antud potentsiaali varal kaua võimalik vastu pidada. Sellega kaasneb suur võimalus, et kõik unistused õnnelikust suhtest ja elust, perekonnast ja tervetest lastest jäävad vaid unistusteks kaugest tulevikust.

Õnneks, on olemas teekonnad, mida jälgides pole kunagi hilja saada energilisemaks ja täituda elujõuga. Selle jaoks on vaid vaja registreeruda kursusele „Virsikute aeg: kolm sammu naise jõu äratamiseni“ ja alustada tööd endaga.

Kursusele ootame naisi, kes:

1)      Viibivad partneri otsingul, sest energeetiliselt laetud naine pöörab endale palju rohkem meeste tähelepanu. Mehel on huvitavam vestelda kütkestava, veetleva naisega, selmet  väsinud naisega.

2)      Tahavad tuua suhtesse midagi uut, sest mida rohkem on naisel energiat, seda rohkem saab ta toetada ja inspireerida lähedasi, seda rohkem häid asju saab ta meelitada perekonda. Täitudes energiaga võid avastada, et armastav mees vaatab uuesti Sind nagu esimesel kohtumisel.

3)      Tahavad ennast naisena realiseerida, sest täitumine on esimene samm naise teel. Kui me ei ole täidetud, siis mingitest soovide täitmisest ei või samuti juttu olla.

Läbides  kursuse „Virsikute aeg: kolm päeva naise jõu äratamiseni“,  ootavad Sind järgmised muudatused:

 -Sa muutud energilisemaks, mis lubab Sul täita oma unistusi;

-Sinu seksuaalne kütkestavus suureneb ja Sa hakkad äratama meestes rohkem tähelepanu ja võimalik, et Sa saad kogeda uusi elamusi seksis;

-Sul tekib uus võimalus tuua oma ellu positiivseid muutusi, mis lubab kiiremini juhtuda sellel, millest Sa salaja unistad;

-Sa muutud naiselikuks, kütkestavaks, võluvaks, saladuslikuks ja võimalik, et kuuled enda kohta laulu sõnadega „Oh, missugune naine, kui vaid mul oleks selline“;

-Sinu soovid hakkavad täituma kergemini ja kiiremini.

Kõik see kõlab väga ahvatlevalt, kuid jäta meelde, et me elame materiaalses maailmas ja tulemused saavutab vaid see naine, kes hakkab täitma antud ülesandeid.

Osalemise tasu 21 eurot kuus. Registreerumisel kuni 20.08.2014 on osalustasu 19 eurot.

On võimalik, et Sul tekivad mõningad kahtlused osalemise kohta:

1)      Ma olen väga hõivatud naine ja kas suudan leida aega kursuse läbimiseks?

Suurema osa ülesannete täitmine ei nõua palju aega. Piisab, kui iga päev on 20-30 minutit ülesannete täitmiseks.

2)      Miks see kursus on nii odav?

Võimalik, et hind tekitab kahtlust. Sest selle raha eest saab vaid üks kord käia sõbrannaga kohvikus. See kursus on selleks, et Sa saaksid lähemalt tutvuda naiste praktikatega ja naise maailmaga selleks, et otsustada, kas see on Sinu jaoks või ei ole. Kursus toimub elektroonilisel kujul ja see tähendab, et ei ole kulutusi ruumi rentimisele ja kohvipausidele.

3)      Ma pole kindel, et suudan läbida kursuse lõpuni. Mida teha?

Minu soovitus, alustage kursusega tegelemist. Kui hakkavad tekkima raskused, siis Sa võid pöörduda abi saamiseks minu poole. Raskused tekivad tavaliselt seal, kus on kõige tähtsam läbida antud samme. Meile ei meeldi sügaval sisimas muudatused, seepärast on selline probleem normaalne juhtum. Sa võid alustada harjutustega praegu ja lõpetada hiljem, kui oled sisemiselt valmis muudatusteks.

4)      Kursus toimub elektroonilisel kujul, mida see tähendab?

See tähendab, et harjutused saadetakse elektroonilisele postiaadressile. Ülesannete tagasisidet hakkad samuti saatma mulle elektrooniliselt. Uskuge mind, selline kursuse vorm on väga mugav, sest kursust võib läbida igas kohas ja igal ajal.

Registreeru kursusele!

Täiendav informatsioon ja registreerimine: kristina.pirgop@gmail.com

 

 

 

 

 
Seda artiklit ei ole veel kommenteeritud

Lisa kommentaar
   
Sinu nimi: *
Sinu e-mail:
   
Kommentaar: *
Kas soovid postitada?: * <- kirjuta siia selges eesti keeles jah