www.teraapia.com/?atopic=6&article=7635

Artiklid / Uudised   saada sõbrale     prindi   
Kallis Naine, erguta oma ürgnaist vee abil!
18.07.2013

 

Naised, kes elasid sajandeid tagasi, olid tihedas kokkupuutes loodusjõudude, loomade ja  taimedega. Neil oli tugev intuitsioon, mis neid alati abistas. Ürgnaised elasid loodusega kooskõlas, neil olid sügavad teadmised sellest, kuidas elu korraldada ning nende tegevustes oli kindel koht erinevatel rituaalidel.

Kui mõtisklen ürgnaistest, kerkib mu silme ette selline pilt: „Paistab täiskuu. Jõe ääres põleb tuli. Alasti naised suplevad jões ja suhtlevad veega. Nad paluvad vett, et see annaks neile paindlikkust, sisekaemust ja naiselikku jõudu. Hiljem naiste pidu jätkub... Täna on imeline öö – täiskuu. See on aeg, mille naised pühendasid endale.“  

Ka tänapäeva naised püüdlevad vee poole. Keegi armastab ujuda, mõni eelistab jalutuskäike mere ääres. Tihti juhtub see alateadlikult. Vesi võlub ja meelitab. Ta võib olla nii muutlik.

Naine ja vesi on parimad sõbrannad.  Nad on nii sarnased. Mõlemad võivad olla paindlikud ja kohanduda erinevate elukäänakutega, kuid pahandades võivad kõik oma teelt minema pühkida.

Nagu parimad sõbrannad, mõistavad naine ja vesi üksteist sõnadeta. Iga kord, kui naine veega kokku puutub, puhastab ta ennast, taastab oma energiavarud ning kõik solvangud, väsimus ja ärritused lahustuvad.

Suvi on parim aeg selleks, et veega lähedasemaks saada. Täna teen Sulle ettepaneku süveneda veelgi rohkem vee energiatesse ning võtta vastu kõik need aarded, mida imeline vesi on valmis kogu südamest meile andma.

Nagu ürgnaised mitmeid sajandeid tagasi tulid veekogude äärde kokku selleks, et suurendada oma jõuvarusid, saame ka meie, tänapäeva naised, seda teha.

Mine jõe, järve või mere äärde. Tervita vett ning astu aeglaselt vette. Sa võid paluda vett, et ta Sinuga oma paindlikkust ja leebust jagaks ning täidaks Sind naisjõu ja õnnega. Sa astud sügavamale ja vajud vette. Tunned vee voolavust, lõdvestud ning ühel hetkel tajud, et oledki vesi. Tunneta vee sügavust, õrnust ja tohutut jõudu. Sa oled vesi! Kui tunned, et soovid veest välja minna, siis kindlasti täna vett meeldivate hetkede ja väärtuslike kingituste eest. Soovi korral võid vett kostitada leivatükiga.

Kui Sul puudub võimalus looduses antud harjutust teha, siis võid seda teha ka kodus – vannis, duši all või toas. Kui suhtled veega toas, siis on hea, kui kõrval on anum veega, et Sa saaksid oma käed vette panna. Sa võid kujutleda, et oled imeline Aphrodite, kes sündis ookeani sügavusest J.

Kui soovid äratada endas sisemise naise, oled oodatud e-kursusele „Õnn olla Naine“. E-kursuse osaleja Mari jagab Sinuga oma kogemust:

E-kursus mulle meeldib, sest saan sellega tegeleda siis kui mul selleks nn "vaim" valmis on. Aga suvi on kiire aeg ja ma pidevalt unustan endaga tegelemise, unustan kolmandas õppetükis antud nõuande: Sa oled eelkõige Naine ja alles seejärel abikaasa, ema ja töötaja. Kolmanda õppetükiga tegelemine nõuab minu meelest rohkem pühendumist ja see on minu jaoks hetkel olnud keerulisem. Arvan, et põhjus on pinges, et on väga kiire. Tööl veel paar päeva ja siis sõidan reisile. Aeg-ajalt taban end mõttelt: aga MINA, jälle ma ei mõtle endale. Loomulikult loen edaspidi neid õppetükke taas ja arvan, et tuleb rõõmus äratundmine.

Muide, 25. juulil tähistatakse ülemaailmselt Vee päeva. Tähistame üheskoos antud imelist sündmust  ja saadame veele armastust ja tänulikkust.

Armastusega,

Kristina Pirgop

E-kursus „Õnn olla Naine!“

Kuukiri „Õnneliku naise saladused“   
Seda artiklit ei ole veel kommenteeritud

Lisa kommentaar
   
Sinu nimi: *
Sinu e-mail:
   
Kommentaar: *
Kas soovid postitada?: * <- kirjuta siia selges eesti keeles jah