www.teraapia.com/?atopic=6&article=7636

Artiklid / Uudised   saada sõbrale     prindi   
Tallinna Õpetajate Maja kursused
26.08.2013

 

 
Tallinna Õpetajate Majas, Raekoja plats 14, on taas algamas uued kursused. Kavas on 27 kursust.

9. septembrist on kõik joogahuvilised oodatud algajate joogakursusele. Kursusel osalejad tutvuvad jooga harjutuste ja teadmistega, mis loovad hea enesetunde ja aitavad tervist korras hoida. Jätkata saab Jooga II astme kursusel.  
 
12. septembril algab PhotoShop algajatele, kus
profifotograafi juhendamisel õpitakse digitaalse pilditöötluse kõige olulisemaid võtteid ja tööriistu. Õppimine toimub läbi praktiliste pilditöötluse ülesannete. Liituda saab ka Fotokursusega algajatele, kus räägitakse fotograafia algtõdedes – mis on ava, säriaeg ja teravussügavus ning õpitakse seda ka praktikas kasutama.  

Septembri keskel alustab Keraamika töötuba, kus õpetajateks 4 keraamikut, kelle juhendamisel valmistavad osalejad savist erinevates tehikates keraamikateoseid. Põneval kursusel Etikett ja suhtlemineelamise kunst räägib teleajakirjanik headest kommetest ja oskusest käituda mistahes olukorras korrektselt, ausalt  ja heatahtlikult.  

Septembrikuus on algamas ka Kodukujundaja ABC algajatele, Sisekujundaja ABC algajatele, Meigikooli Meistriklass ja Kristallimaagia kursus.  

Sügisel algab veel Praktilise psühholoogia ABC, Psühhoterapeudiks iseendale, Paarisuhte karid psühholoogiakursus, Häälekursus, Väelaulu ja Väetantsu kursus, Mälu tugevdamise ABC, Pingetest vabastamise, Näitlejameisterlikkuse kursus, Budistlik meditatsioon, Tao- tõlgitsemine ja ennustamine, Abstrükk ehete, Akrüül-kollazhmaali kursus, Aiakujundaja ABC, Inetraktiivsed sisekujundaja abivahendid ja Animafilmi kursus.  
 
Kõigi 27 Õpetajate Majas toimuva kursuse kohta saad lugeda täpsemalt ja registreerida kodulehel
www.opetajatemaja.ee

 
Seda artiklit ei ole veel kommenteeritud

Lisa kommentaar
   
Sinu nimi: *
Sinu e-mail:
   
Kommentaar: *
Kas soovid postitada?: * <- kirjuta siia selges eesti keeles jah