www.teraapia.com/?atopic=6&article=7669

Artiklid / Uudised   saada sõbrale     prindi   
Terviseakadeemias vastuvõtt uutele õpilastele kuni 29.septembrini
08.09.2014

 
Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemiasse lisandub algavast õppeaastast kaks uut õpekava – spordimassaaž ning Hiina meditsiin, samuti on sisseastujate hulgas populaarne uuenduskuuri läbinud Idamaade loodusteraapia.
 
Terviseakadeemia pakub õppimisvõimalust kuuel erialal:
Klassikaline massaaž
Klassikalise massaaži õppekava esimesel poolel keskendutakse rohkem alusainete õppimisele nagu inimese anatoomia, haigusõpetus ja esmaabi. Samuti omandatakse õpingute algul klassikalise massaaži alused ja võtted ning nende toime inimesele. Õppekava teises pooles õpitakse erinevat liiki massaaže, et laiendada tulevase massööri silmaringi ja oskusi.
 
Spordimassaaž
Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemia koostöös Suomen Hierontakoulut OY-ga on valminud uus õppekava soome spordimassaaž (suomalaista urheiluhierojakoulutusta). Erinevus siinse õppega on selles, et oluliselt suurem rõhk on probleemikesksel lähenemisel:  kuidas probleemid tekivad, kuhu edasi kanduvad, kuidas neid märke lugeda ja probleeme lahendada.
 
Idamaade loodusteraapia
Õpe keskendub Idamaade pehmetele ja energeetilistele massaažidele, jooga ja meditatsiooni-praktikatele ning oma keha süvatasandite tundmaõppimisele.
Põhjalikult keskendutakse ajurveedalisele maailmakäsitlusele, Tai loodusteraapiate saladustesse ja tantra süvaolemusse
 
Eesti pärimusmeditsiin

Eesti pärimusmeditsiini õppekava esimesel aastal omandatakse nii alusained kui ka olulises mahus erialaaineid. Eriala ainetest õpitakse esimesel aastal vana-eesti massaaži aluseid ja võtteid, erinevaid loodusteraapiaid, ravimtaimi, sõnalisi teraapiaid ja eesti kombeid.  Teisel aastal omandatakse põhjalikumaid eelteadmisi vajavaid oskusi nagu kaaniteraapia, verikupu teraapia ja apiteraapia.
 
Hiina meditsiin
Kaheaastase õppe eesmärk on anda õpilasele laiapõhjalised teadmised hiina meditsiini teoreetilisest baasist, ravipõhimõtetest, diagnostikast ning raviviisidest. Õpe keskendub võrdväärselt nii haiguste ennetusele kui ravile, vastates üheltpoolt tänase ravikeskse tervisesüsteemi ootustele, teisalt kasvatades teadlikkust preventsiooni ja varajase diagnostika olulisusest tervise säilitamisel.
 
Refleksoloogia
Refleksoloogi töö seisneb käelise tegevuse kaudu keha pinnal asuvatesse tsoonide masseerimises. Refleksoloogia eesmärk on organismi eneseregulatsiooni funktsioonide tugevdamine, tasakaalustamine ja tervisehäirete ennetamine.
 
 
Õppetöö toimub nii Tallinnas (Tondi 8A) kui ka Tartus (Tähe 4).
 
Täiendav info sisseastumistingimuste kohta http://www.terviseakadeemia.ee/et/node/340
 
Dokumentide vastuvõtt sisseastujatele kestab kuni 29.septembrini.
 
Lisainfo:
info@terviseakadeemia.ee
Tel: 569 60 969
 Seda artiklit ei ole veel kommenteeritud

Lisa kommentaar
   
Sinu nimi: *
Sinu e-mail:
   
Kommentaar: *
Kas soovid postitada?: * <- kirjuta siia selges eesti keeles jah