www.teraapia.com/?atopic=6&article=7689

Artiklid / Uudised   saada sõbrale     prindi   
Ühtsuse Keskus - käega katsutavad tulemused
07.08.2017

 


www.onenessestonia.ee

 

Rohkem Ühtsuse Keskuse protsesside ja nende mõju kohta saad teada siit:

www.facebook.com/yhtsusekeskus/events/

www.onenessestonia.ee/#protsessid

 

Ühtsuse Keskus - käega katsutavad tulemused

 

Ühtsuse Keskus on 2012. aastal Tallinnas asutatud vaimne keskus, mille keskmes on Deeksha universaalenergia – energia, mis tõstab saaja teadvuse taset ning käivitab neurobioloogilist protsessi, mida iidsetes kultuurides nimetatakse ka virgumiseks või valgustumiseks. Ühtsuse Keskus on aidanud sadadel inimestel, vanusest ja soost sõltumata, lahendada korduvaid probleeme erinevates eluvaldkondades ning hakata kogema elu teadlikust ning õnnelikust seisundist.

 

Loe, milliseid kogemusi jagavad Ühtsuse Keskuse külastajad

 

Naine, 55.a.

 

Hakkasin käima Keskuses, kuna oli soov aidata oma lapsi. Tean, et vanemad osutavad suurt mõju oma lastele, nende edukusele. Osalen juba ligi 3 aastat protsessidel ja selle aja jooksul on mu elus kõik muutunud. Alustasin laste pärast, kuid avastasin enda jaoks tõelise naudingu. Nüüd juhtuvad minuga iga päev imed. Mu materiaalne olukord on oluliselt paranenud, mu äri kasvab, minu sissetulek on stabiilne. Ükskord ma kaotasin parklas 500 eurot ja avastasin seda alles poole tunni pärast. Tulin tagasi auto juurde ja minu raha oli samas kohas.

 

Minu sisemine rahuolu on kasvanud. Varem solvusin kergelt oma lähedaste peale ja võisin olla selles seisundis nädalate kaupa. Nüüd aga kaob solvumine minutitega. Suhted minu lastega on avatumad, pinge on kadunud. Suhted emaga puudusid mul sootuks. Mul oli palju solvumisi, isegi kui arvasin, et olen ju juba täiskasvanud inimene, mis solvumised võivad mul ema peale olla. Kuid kõik jääb, kui sellega mitte tegeleda. Nüüd on meie suhted palju paremad. Me suhtleme ja ma tunnen, kuidas meie vahel on oluliselt vähem pinget.

 

Mees, 25.a.

Ma suudan rääkida oma tunnetest. Tähtis on see, et ma saan olla aus iseendaga. Ma luban endal tundeid tunda. Ma olen väga tänulik, kui palju minust on väljunud läbielamata tundeid, pettumusi, valu ja solvumisi. Ühtsuse Keskus aitas mul saada oma vanemate ja perekonnaga lähedasemaks.

Naine, 30.a.

 

Ühtsuse Ülikool avas minu jaoks uue maailma. Maailma, kus elu on nauding, mitte sihipäratu teekond ja lõpmatu kannatus. Ma tunnen ja armastan - see pakub mulle tõelist mõnu. Minu elus on rahu. Valuliku teatrietenduse asemel on minu suhted nüüd tõelised suhted. Ma elan ja tunnen ja selles peitubki vabadus.

Nüüd elu on rõõm, mitte lõpmatu pürgimine teadmata kõrguste suunas, mis tegelikult ei too kaasa soovitud rahulolu.

Nüüd elu on nauding igas selle väljundis, mitte pidev tormamine ületada takistusi.

Nüüd elu on igavene ime, mitte lõpmatu probleemide jada.

Nüüd elu on ELU ja maarmastan seda! Ning seda tänu Ühtsusele iseendas.

 

Mees, 26.a.

 

Peale vabanemist kinnipidamisasutusest, ei olnud mul kuhugile minna ning ma suunasin ennast rehabilitatsioonikeskusesse, milleks oli MTÜ Teekond. Seal sain viibida 6 kuud ning minu eesmärk oli alustada uut elu. Seal tutvusin ma rehabilitatsioonikeskust külastavate inimestega, kes tegelevad enesearenguga ning meditasiooniga. Kuna see pakkus mulle huvi, siis ma otustasin hakata külastama Ühtsuse Keskust.

Sellest peale on minu elu kardinaalselt muutunud. Ma tulin kuue kuuga välja 7 aastat kestnud depresioonist, millesse langesin pärast vanemate surma. Ma jätsin päevapealt maha suitsetamise, alkoholi- ja kohvijoomise. Alustasin uuesti kooliteed. Minu keskmine hinne on 4,25 ning ma suudan kooli kõrvalt tööl käia.

Näen, et suudan õppida heade tulemustega ning otsustasin, et lõpetan kooli kiituskirjaga ning peale seda lähen Tallinna Tehnika Kõrgkooli. Samuti tegelen spordiga ning võtan osa spordiüritustest. Mul on tekkinud visioon ja siht. Ma tunnen elust rõõmu ning naudin seda. 

 

Mees, 59.a.

 

Mul on väga keerulised suhted emaga, me pole rääkinud juba mitu aastat. Peale protsessi, ema helistas mulle ja ütles, et ta armastab mind. Viimati kuulsin ma neid sõnu lapsepõlves. See on imede ime!

Minu suhted lastega on oluliselt muutunud.. meil üleüldse tekkisid suhted.

Tunnen, et valu, mida ma üritasin peita, hakkab nüüd väljuma ja iga päevaga on lihtsam elada. Mul on kõrgharidus, ma olen insener, kuid teatud asjaolude tõttu pidin töötama lihttöölisena. Nüüd ma avastasin, et tegelikult on kõik takistused minus endas ja tegelikult on kõik võimalik. Ma käisin umbes 10 korda Ühtsuse Keskuses ja paar päeva tagasi pakuti mulle uut huvitavat tööd. Ma olen väga tänulik, ma saan hingata...

 

Naine, 40.a.

 

Olen käinud oma enesearengu teel pika maa ja lõpuks, kui jõudsin Ühtsuse Keskusesse, hakkasid minu elus toimuma reaalsed muutused. Ma sain lõpuks päriselt ka kokku iseendaga. Hakkasin mõistma neid valesid, mida endale räägin, ja nägema neid maske, mida kannan. Läbi nende protsesside olen nüüd paremas ühenduses iseendaga ja usaldan elu. Tunnen iga päev oma südames tänulikkust nende väikeste imede eest, mis minuga iga päev juhtuvad ja muudavad elamise imeliseks.

  
Seda artiklit ei ole veel kommenteeritud

Lisa kommentaar
   
Sinu nimi: *
Sinu e-mail:
   
Kommentaar: *
Kas soovid postitada?: * <- kirjuta siia selges eesti keeles jah