www.teraapia.com/?text=54

Teraapia.com   saada sõbrale     prindi   
Info avaldamise tingimused

Tähelepanu! Portaaliga liitudes tuleb materjalid  alates teiepoolsest arve tasumisest saada hiljemalt ühe nädala jooksul ning portaal garanteerib nende ülespaneku ühe nädala jooksul alates kättesaamisest. Teie leping hakkab kehtima alates hetkest, mil teie materjalid on portaalis avalikuks tehtud kuid mitte hiljem kui kaks nädalat alates arve laekumise hetkest. Kui olete portaaliga liitunud ja maksnud arve, kuid ei saada oma materjale portaali ülespanekuks, siis hakkab teie leping kehtima arve kuupäevast ning mida hiljem saabuvad teie materjalid, seda vähem nad jõuavad reaalselt üleval olla.
Firmade kontaktandmeid näidatakse portaalis tähestikulises järjekorras ning sündmusi kuupäevalises: uuemad on eespool.
Teraapiateemad tehakse portaali võimalikult üldised, st kui näiteks teatud massaažil oleks mitu eri suunda, siis nende kohta eraldi tutvustusi ei tehta vaid eri suunad saab lahti seletada üldises tutvustuses.
Teema tutvustuse juurde pannakse autori nimi kuid mitte kontaktandmeid, et anda kõikidele võrdsed võimalused endale klientide saamiseks. Uute teemade tegemine on tasuline.


NB!
Enne kui palute oma firma panna mõne tegevusala alla, mõelge järgi, kas teil on selleks vastav väljaõpe ja tunnistus. Portaal ei kontrolli kellegi tunnistusi ja jätab selle tegijate oma südametunnistuse asjaks. 
Teatud juhtudel siiski, kui vastava ala tegijad (näiteks vastav selts või liit või selle ala Eesti esindaja) võtavad portaaliga ühendust ja annavad teada, et nende teemas reklaamib ennast keegi, kellel asjakohane väljaõpe puudub, siis on portaalil õigus tegija selle teema alt maha võtta ilma raha tagastamata.
Kadedusest, vihast ja konkurentsist ajendatud kaebusi palun mitte saata.


Alljärgnevad info avaldamise tingimused portaalis www.teraapia.com lähtuvad suures osas portaali tehnilistest võimalustest.


Formaat
Kõik materjalid olenemata avaldamise rubriigist portaalis tuleks saata word formaadis ja pildid JPG või GIF formaadis emailile nele@teraapia.com
Nädalavahetusel infot üles ei panda. PDF formaati ei saa kasutada, palume wordi formaadis materjale.

Millal saata?
Info tuleks saata hiljemalt kaks nädalat enne soovitud avaldamise aega, hiljem saadetud info avaldamist portaal ei garanteeri (kuid alati võimalusel avaldab).

NB! Kui on üritus, mille info soovite siiski portaali panna lühikese etteteatamisega, siis helistage portaali toimetajale tel. 5380 5141 ja uurige, kas see on võimalik. Kiirreageerimine lisatasu eest.

FIRMA ANDMED

Firma või tegija nimi, mida soovite avaldada:
Aadress: 
Telefon: 
Koduleht: üks aadress
E-mail: üks e-mail 
Tegevusalad: need vaadake vasakpoolsst menüüst
Logo: kui teil on, kui pole, siis näiteks mõni kena pilt või tegija enda foto
Lühike tutvustus: see annab ülevaate teist ja tekitab lugejal soovi rohkem edasi lugeda või teiega ühendust võtta, see peaks olema lühike aga informatiivne
Pikk tutvustus: siia võite panna pikema info, pilte ja kaubamärke või muud. Siiski tasub pilte panna mõistlikult, sest aeglasema internetiühendusega laeb leht kaua. Hinnakirja ei soovita siia panna, sest kui seda muudate ja unustate portaali teatada, tekib segadus.


ÜRITUSED


Ürituste info avaldamine Sündmuste rubriigis:
Kuulutuste info saatmisel palume kasutada alljärgnevat plaani, mis arvestab portaali tehniliste võimalustega. Kui saadate ilma piisava informatsioonita kuulutuse, siis teie kuulutust ei avaldada.
NB! ÜHE ÜRITUSE INFOT SAAB PANNA AINULT ÜHTE RUBRIIKI.

Palume mitte kasutada rohkesti allajoonitud ja boldiga teksti.

Mis rubriiki üritus läheb: Koolitused ja kursused, Seminarid ja praktikad, Pidevalt toimuvad, Messid ja konverentsid, Laagrid, Tervise- ja vaimsed reisid. Korraga saab olla ainult ühes valitud rubriigis.
Ürituse nimi: Suurtähtedega teksti palume mitte kasutada
Toimumise kuupäev(ad): päev/kuu/aasta või siis mis ajast mis ajani. Lihtsalt kuu nimetusest ei piisa.
Toimumispaik:
Telefon: Kellele helistada, et saada infot ürituse kohta või ennast osalejaks registreerida
Koduleht: üks kodulehe aadress
E-mail: üks emaili aadress
Korraldaja:
Hind:
Lühike tutvustus: Paar lauset ürituse põhiolemuse avamiseks, ei saa panna linke ega teha boldi kirja
Pikk tutvustus: Võib olla pikem tekst
Pilt või logo, mida soovite ürituse info juures avaldada.


ARTIKLID


Palume mitte kasutada rohkesti allajoonitud ja boldiga teksti.
Artikli juurde saatke pilt või logo, mida soovite artikli juures avaldada.
NB! Artikli lühitutvustuses ei saa kasutada allajoonitud või boldis teksti, samuti ei saa lühitutvustusse lisada linke, kõik see on võimalik pikas tutvustuses.
Artikkel on lisamise hetkel portaali avalehel esimene, sedamööda kuidas artikleid juurde tuleb, liigub ta allapoole.
Hiljem on artiklit võimalik lugeda erinevatest vastavast rubriigist.
Portaalil on õigus artikleid oma äranägemise järgi portaalist maha võtta.
Artiklitena ei saa üldjuhul avaldada kursuste tutvustusi ega ka väga lühikesi jutukesi.
Kui firma ei ole enam portaali püsiklient siis on portaalil õigus tema tooteid või teenuseid reklaamivad artiklid portaalist maha võtta.


INFOKIRI

Praegu läheb iga uue sündmuse, teema, tegija või artikli kohta portaali registreerunud kasutajatele email. Emailis on kirjas sündmuse, teema, tegija või artikli pealkiri, toimumise aeg ja otselink vastavale tekstile portaalis.

Portaali hinnakirja vaata siit.