www.teraapia.com/?text=6

Teraapia.com   saada sõbrale     prindi   
Tutvustus

Tervisehädad tabavad inimesi tavaliselt ootamatult, tihtipeale ei saa ka tavameditsiinist abi.  Just nimelt loodusravi ja eneseabi on aidanud inimkonnal läbi aegade vastu pidada. Iga inimene saab võtta vastu otsuse: tänasest päevast alates vastutan oma tervise eest ise ja tegutsen selle nimel.

Portaalis tutvustame teraapiameetodeid
(erinevad massaažid, hiina meditsiin, jooga, bioresonantsteraapia,  enesearendusmeetodid ja taastusravi võimalused) selleks, et abivajaja oskaks nende vahel valida ja leida enda jaoks sobivaimad meetodid ning terapeudid.

Vajadus internetiportaali järgi, kus on koos erinevad loodusravi ja taastusravi selgitused ja tegijate kontaktid, on ilmselge, sest tavameditsiin ei jõua ja ei suudagi mitmetel erinevatel põhjustel selle kõigega tegeleda.

Ühtlasi loodame, et see on koht, mida ka arstid kasutavad, et leida oma tervenevale patsiendile parim taastumismeetod. Siis saab inimene täiesti terveks ja võib-olla muudab oma elustiili nii, et terviseprobleemid enam tagasi ei tule.

Portaali eesmärgiks ei ole see, et inimesed hakkaksid ennast tõsistest tervisehädadest ise ravima, soovitame ikka pöörduda arsti juurde kui selleks on vajadus. Tervisehädade ennetamine ja krooniliste haiguste leevendamine on meie prioriteedid.

Siin on koht kus abivajaja ja abistaja saavad kokku. Me ei anna hinnangut erinevate meetodite kohta, igaühe jaoks on olemas talle sobiv meetod ja igale meetodile on oma abivajajad olemas.

Siin saavad ennast ja meetodeid või tooteid tutvustada tegutsevad terapeudid, treenerid,  tervislike eluviiside ja tervisliku toitumise spetsialistid, looduskosmeetika ja mahepõllundussaaduste müüjad, erinevate koolituste korraldajad, SPA-d, sanatooriumid, messid, taastusravi tegijad jne. Samuti avaldame tervisealaseid artikleid. Teretulnud on nii kaastööd kui ka vihjed, kelle artiklit tahaksite lugeda.

Kui teil on häid nõuandeid, olete mõnest meetodist või hea terapeudi juurest abi saanud, siis jagage seda teistega, kirjutage meile, soovi korral jätame nime varju.

Nele Otsmann
Toimetaja
e-mail: info@teraapia.com
Tel. 5380 5141