www.teraapia.com/?topic=42

Terapeudid  saada sõbrale     prindi   
Jooga

Jooga harrastamisel pole soolisi ega vanuselisi piiranguid. Tõsisemate tervisehäirete korral on mõistlik enne arsti või treenriga konsulteerida, milliseid harjutusi on soovitav teha ja mida mitte. Raseduse ajal pole kõik joogaharjutused soovitatavad, seetõttu on lapseootel olles arukas käia spetsiaalselt rasedatele mõeldud rühmas.
Jooga eesmärgiks on saavutada sisemine tasakaal oma keha, hinge ja vaimu vahel. Selleks kasutatakse spetsiaalseid harjutusi, mis treenivad painduvust, lihaste tugevust ning tahtejõuu. Hingamine on jooga harjutuste tegemisel väga oluline, õige hingamisrütm tagab harjutusest saadava maksimaalse kasu ning teeb paljude harjutuste mõju efektiivsemaks ja sooritamise kergemaks. Jooga stiile on väga erinevaid, et leida endale meelepärane võib proovida erinevaid, samuti oleneb sobivus füüsilisest ettevalmistusest ja terviseprobleemide iseloomust.

Vaata ka alateemasid: Hatha jooga   Kundalini jooga   Šivananda jooga   Naerujooga   Radza-Buddhi jooga   


Kundalini jooga õpetaja Siri Amardev Kaur
Aadress: Ovaalstuudio, Toompuiestee 4, 5.korrus (tuntud Kaarli hambapolikliiniku majana).
Telefon: 5056787
Koduleht: www.siriamardev.ee
E-mail: info@siriamardev.ee
Tegevusalad: Kundalini jooga
Ootan Sind Kundalini jooga tundi, et alustada teekonda iseenda keha, meele ja hinge tervendamiseks, tundma õppimiseks ja ühendamiseks. Paljud inimesed on unustanud, miks nad siia on tulnud ning kaotanud muutuvates oludes iseenda. Ometi on kõige tähtsam aru saada, kes sa ise oled, mida sa tegelikult tahad ning  kuhu lähed. Ma tõepoolest usun, et vastused on peidus meie enda sees.
Kundalini jooga praktika – füüsilised harjutused, spetsiaalsed hingamistehnikad koos eriliste kehalukkudega, mantrad ja meditatsioonid  - annab selge meele ja sisemise rahu, hea tervise,  oskuse ennast valitseda ja kontakti algallikaga.
Kundalini jooga algajatele, edasijõudnutele, eratunnid ja konsultatsioonid Ovaalstuudios.
  Täpsem info